top of page
Mé proměněné Já_I.jpg

Moje vnitřní inventura

- Rok 2023 v obrazech a příbězích 

6.1. 2024 10:00-18:00 v Arteliéru (Hlavní 65, Praha 4)

Rok 2023 se s námi moc nemazlil… Hodně toho přeskládal, hodně vzal… Ale zároveň nám i něco dal… Něco v nás zanechal, něco probudil… A na to se společně podíváme pomocí arteterapie a práce s tělem, která vychází z biosyntézy. 

 

Tak jako mezery mezi slovy dávají slovům a větám smysl, dává nám každé zastavení příležitost uvidět smysl toho, co bylo a co je. A tak dřív, než se plně roztočí kola dalšího roku, si dopřejeme onu blahodárnou pauzu a podíváme se na to, jak jsme se za uplynulý rok proměnili a kým jsme se stali. Čeho jsme se museli vzdát a co jsme naopak získali. Jaký příběh o sobě vyprávíme a s jakým záměrem chceme vstoupit do roku nového. 

 

Budeme pracovat s tělem a jeho moudrostí. Můžete se těšit na tanec a “tělesné sochy”, práci s příběhem a arteterapii. Každý z nás si vytvoříme svou koláž roku 2023 a propojíme ji s řečí svého těla a svým příběhem. Při výběru obrázků se necháme vést svou intuicí, která nám umožní vybavit si nejrůznější detaily a poskládat je do nečekaných souvislostí. Zvědomíme si dary, které nám rok přinesl, i to, co už chceme pustit. 

 

Spatříme svůj příběh v novém kontextu a ukotvíme ho i ve svém těle. Společné setkání zakončíme rituálem vděčnosti a čeká nás i malé překvapení! :) 

 

V čem vám kurz pomůže:

  • Hravým a prožitkovým způsobem si vytvoříte bilanci roku 2023.

  • Zvědomíte si, co jste se díky uplynulým událostem naučili, v čem jste se posunuli a co si odnášíte jako svá “zlatá zrnka” do dalšího roku.

  • Připomenete si detaily, na které už jste zapomněli, a zahlédnete nové souvislosti svého vlastního příběhu.

  • Svůj přerámovaný příběh ukotvíte ve svém těle a spojíte se svým záměrem do nového roku.

  • Sestavíte si svůj seznam “věcí”, za které můžete být vděční, a zjistíte, že jich není málo :) 

 

Jak bude kurz probíhat

Budeme pracovat v menší skupině, max 8, aby měl každý z vás dostatečný prostor. Na místě budete mít možnost si uvařit kávu, čaj a k dispozici bude i něco dobrého na zub. 

 

Kolik to stojí

1500 Kč včetně výtvarného materiálu 

 

Své místo budete mít zarezervované po zaplacení této částky na účet 1603509193/0800. Do zprávy pro příjemce napište prosím AT12 .

 

V případě dotazů pište nebo volejte :)

 

Mějte se krásně a těším se na vás!

 

Martina

bottom of page