top of page
17879863_1404537449606213_81596737259574

Snít, meditovat, malovat
- sobotní relaxační arte v Mariánských Lázních

Již proběhlo


Chcete si vyčistit hlavu a zapomenout na všední starosti? Přesunout se do světa fantazie, svobodného pohybu a tvoření? Malovat, relaxovat a zároveň se poznat víc do hloubky? Pak si v kreativně hravé artesobotě přijdete na své :)

 

Co nás čeká?

Budeme malovat na hudbu. Necháme se unášet tóny, splyneme s rytmy, pohybem ruky, štětcem… Necháme se překvapit, co všechno dokážeme zachytit pomocí barev, tvarů a linek. Schválně, jakou barvu mají africké rytmy? A jaké linky kreslí jazz? Brzy sami zjistíte, co všechno dokáže vytvořit vaše ruka, když jí do toho přestane mluvit hlava :)

 

Vyzkoušíme si také, jaké to je malovat se zavřenýma očima nebo opačnou rukou, než jsme zvyklí. Naše mysl se ztiší a naše smysly zbystří. Ze vzniklé čmáranice stvoříme příběh, který propojíme s příběhy ostatních. 

 

A nebudeme jen malovat, zapojíme celé naše tělo. Čeká nás vedený pohyb pomocí vizualizace, kdy se propojíme s naším dechem, s našimi kořeny i tím, co nás přesahuje. Kromě malování a tance se můžete těšit i na vedenou relaxaci a následnou imaginaci, kterou si namalujeme a opět prožijeme v pohybu.

 

Pro koho je kurz vhodný?

Pro všechny, kdo se chtějí na chvíli zastavit. Vypnout hlavu, odreagovat se, posílit svoji tvořivost a víc nahlédnout pod pokličku svého Já. Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s arte a rozhodně nemusíte umět malovat! :) Jde především o váš prožitek, radost z tvoření, svobodné vyjádření a celkové uvolnění. 

 

Co si přinést?

Pohodlné oblečení, poznámkový blok a tužku. Veškerý výtvarný materiál bude na místě.

 

Kolik to stojí?

1.500 Kč včetně veškerého výtvarného materiálu.

 

Své místo budete mít zarezervované po zaplacení této částky na účet 1603509193/0800. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím artesobota.

V případě dotazů pište nebo volejte :)

 

Mějte se krásně a těším se v sobotu na společné tvoření

Martina

bottom of page