top of page
lapač snů.jpg

Léčivé imaginace a vědomé snění

19. - 22. 9. Centrum Ostrov, Jedomělice 57

Uprostřed nádherné přírody se vydáme na dobrodružnou cestu do své vnitřní krajiny. Pomocí vedených imaginací a vědomé práce se sny podle Roberta Mosse zjemníme svou vnímavost vůči signálům ve vnějším světě, ale především vůči sobě samým. Ukážeme si, jak rozumět svým vlastním snům a vědomě s nimi pracovat. Jak se spojit se svým vnitřním vedením a svými  dary. 

 

Nejprve se spojíme se svou vnitřní krajinou pomocí imaginace a pak se zaměříme na práci se sny tak, jak ji předává Robert Moss. Postupně pronikneme do jeho metody vědomého snění, která kombinuje šamanismus a moderní práci se sny, zejména přístup Carla Gustava Junga. Naučíme se bleskovou práci se sny, velmi praktickou techniku, která vám pomůže zorientovat se ve vlastních snech a zároveň provést analýzou snu i druhé. Za zvuku šamanského bubnu, který nám pomáhá přeladit se na mozkové vlny théta, se spojíme se svými zvířecími průvodci, navštívíme Dům darů a dopřejeme si léčivou cestu do Asklépiova chrámu. Ukážeme si také, jak znovu vstoupit do snu a “stopovat” ve snech jiných lidí (samozřejmě s jejich svolením).

Práci se sny propojíme s arteterapií, takže si naše snové vize i namalujeme. Tyto dva světy se krásně doplňují. Oba totiž čerpají ze stejného zdroje. Z našeho nevědomí, které k nám promlouvá pomocí obrazů. Obraz, který si na základě snu namalujeme, přináší další zprávy, které jsme mohli během snění přehlédnout, a pomáhá nám pochopit a spatřit další roviny snu.

 

Protože nás čeká prodloužený víkend, budeme mít čas propojit práci se sny s relaxací, pohybem a pobytem v nádherné okolní přírodě. Požádáme okolní krajinu, aby se stala takzvaně osobní a poskytla nám odpovědi na naše otázky v naší bdělé realitě. Poslední večer se můžete těšit na společný oheň a opékání dobrůtek.

 

Kde

Na krásné samotě u lesa v Centru Ostrov přímo u přírodního parku Džbán, který se nachází cca 8 km od Slaného. Spí se ve dvou útulných společných prostorech na postelích nebo matracích ve vlastním spacáku. K dispozici jsou sprchy a suché záchody. Mapku Centra Ostrov najdete zde

 

​Od kdy do kdy:

od 12. 9. od 17:30 (společná večeře) do 15. 9. do 13:00 (společný oběd)

 

Za kolik:

5500 Kč za program včetně materiálu, ubytování a výbornou vegetariánskou stravu.

 

Své místo budete mít rezervované po uhrazení zálohy 1000 Kč

na účet 1603509193/0800, do VS napište své jméno a za něj Vědomé snění.

Pokud máte jakékoliv dotazy, pište nebo volejte.

 

Těším se na vás! :)


Martina

 

bottom of page