top of page
Snivci_Seník.jpg

Cesta k vlastní snové symbolice

- kurz vědomého snění v Jizerských horách 

Již proběhlo

Žádné snáře ani nikdo cizí nám nemůže vyložit náš vlastní sen. Tím jediným, kdo má klíč k našim snům a snovým vizím, jsme my sami. Cílem tohoto víkendu je naučit se rozumět svým vlastním snům. Vědomě s nimi pracovat, prohloubit vztah se svým snovým Já a zcitlivět svou vnímavost vůči různým signálům ve vnějším světě, kdy se vesmír stává takzvaně osobním a promlouvá přímo k nám. Během pobytu se naučíte, jak skrze práci se svými sny a svým vnitřním světem vynést na světlo své vlastní dary. 

Zaměříme se na práci se sny tak, jak ji předává Robert Moss. Postupně pronikneme do jeho metody vědomého snění, která kombinuje šamanismus a moderní práci se sny, zejména přístup Carla Gustava Junga. Ukážeme si bleskovou práci se sny, velmi praktickou techniku, která vám pomůže zorientovat se ve vlastních snech a zároveň provést analýzou snu i druhé. Za zvuku šamanského bubnu, který nám pomáhá přeladit se na mozkové vlny théta (souvisí s tvořivostí, představivostí a stavy snění), navštívíme kino ztracených a znovu nalezených snů, dopřejeme si léčivou šamanskou cestu, vytvoříme si mapu našich energetických center a napojíme se na své zdroje síly, naučíme se, jak znovu vstoupit do snu a “stopovat” ve snech jiných lidí

Práci se sny propojíme s arteterapií, takže si naše snové vize i namalujeme. Tyto dva světy se krásně doplňují. Oba totiž čerpají ze stejného zdroje. Z našeho nevědomí, které k nám promlouvá pomocí obrazů. Obraz, který si na základě snu namalujeme, přináší další zprávy, které jsme mohli během snění přehlédnout, a pomáhá nám pochopit a spatřit další roviny snu.

 

Protože nás čeká prodloužený víkend, budeme mít čas propojit práci se sny s relaxací, pohybem, tancem a pobytem v nádherné okolní přírodě protkané potoky, jezírky, vodopády, skalami a magickými lesy. Požádáme okolní krajinu, aby se stala takzvaně osobní a poskytla nám odpovědi na naše otázky v naší bdělé realitě. Poslední večer se můžete těšit na zpívání u ohně a společné orákulum. 

 

Kde:

V budově bývalého mlýna v Hejnicích v Jizerských horách, kousek od Bílého Potoka, kde budeme mít celý prostor jen pro sebe. Milovníci otužování mohou v rámci ranní očisty skočit rovnou do vodního náhonu, který protéká přímo pod okny :) 

 

​Od kdy do kdy:

od 8. 6. od 17:30 (společná večeře) do 11. 6. do 14:00 (společný oběd)

Pokud chcete, můžete se ubytovat už v 10:00 a vyrazit na výlet :) 

 

Za kolik:

3.900,- za program včetně veškerého výtvarného materiálu

3.600,- za ubytování a skvělou vegetariánskou stravu

 

Účastníci kurzu "Arte a vědomé snění - cesta k vnitřní celistvosti” mají věrnostní slevu :) Takže to vychází na 3.600,- za program.

 

Své místo budete mít rezervované po uhrazení zálohy 600 Kč na účet 1603509193/0800, do VS napište své jméno a za něj Vědomé snění.

Pokud máte jakékoliv dotazy, pište nebo volejte.

 

Těším se na vás! :)


Martina

 

bottom of page